Εργαστηριακές Ασκήσεις “Μεταλλογνωσίας II” 6ου εξαμήνου

Ανακοινώνεται στους φοιτητές του 6ου εξαμήνου (και παλαιότερων ετών που οφείλουν το μάθημα) της Σχολής Μηχ. Μεταλλείων-Μεταλλουργών, ότι η έναρξη των εργαστηρίων του μαθήματος «Μεταλλογνωσία II» θα γίνει την Τρίτη 26/02/2018 και ώρα  8.45-10.30πμ (Ομάδα 1) (Εργαστήριο Μεταλλογνωσίας, 2.11, 2ος όροφος Σχολής ΜΜΜ).

Επισυνάπτεται το Πρόγραμμα των εργαστηρίων και η κατανομή των σπουδαστών σε ομάδες.

Για οποιοδήποτε θέμα που αφορά  τα Εργαστήρια Μεταλλογνωσίας, παρακαλώ επικοινωνήστε με τον Δρ Γ. Μπάρτζα (Γραφείο 2.7, gbartzas@metal.ntua.gr).

Διευκρινίζεται ότι η κατάθεση των εργαστηριακών εκθέσεων θα γίνεται μόνο ηλεκτρονικά στην διεύθυνση labmetal2@metal.ntua.gr εντός δύο εβδομάδων από την ολοκλήρωση της εργαστηριακής άσκησης της δεδομένης ομάδας (συνθήκες κανονικής ροής προγράμματος εργαστηριακών ασκήσεων).

Download (XLS, 39KB)

Download (PDF, 123KB)