RMUD2020 – Eυχαριστήριοι Χαιρετισμοί

Η Σχολή Μηχανικών Μεταλλείων – Μεταλλουργών του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου, έχοντας την τιμητική ευθύνη της διοργάνωσης σε συνεργασία με το EIT Raw Materials της εκδήλωσης Raw Materials University Days 2020, στις 4 Δεκεμβρίου 2020, θα ήθελε να ευχαριστήσει από καρδιάς όλους όσους συνέβαλλαν στην επιτυχή διοργάνωσή της, τους προσκεκλημένους ομιλητές, οι οποίοι τίμησαν με την παρουσία τους την διαδικτυακή ημερίδα, τους συντονιστές των ενοτήτων, οι οποίοι με δεξιότητα κατεύθυναν τις Συζητήσεις, τους φοιτητές της Σχολής μας και άλλων σχολών, οι οποίοι έδειξαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τον θεσμό αυτό, αλλά και τους απόφοιτους της Σχολής που συμμετείχαν στην εκδήλωση, συζητώντας μαζί μας τις προοπτικές για τους νέους επαγγελματίες του κλάδου.

Σας ευχαριστούμε όλους θερμά, για την καθοριστική συμβολή σας στην επιτυχία των Raw Materials University Days στο ΕΜΠ.

Με ευχαριστήριους χαιρετισμούς,

Ο Κοσμήτορας τη Σχολής