ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Παρατείνεται η προθεσμία δηλώσεων διδακτικών βιβλίων  σύμφωνα με έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας και θρησκευμάτων μέχρι την Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2020.

Επίσης ως νέα καταληκτική ημερομηνία για τη διανομή  και  παραλαβή  των  συγγραμμάτων ορίζεται  η  Παρασκευή  24 Ιανουαρίου 2020.

Υπενθυμίζουμε, ότι για τη δήλωση και παραλαβή των συγγραμμάτων που αφορούν εκδοτικούς οίκους (όχι για τις πανεπιστημιακές σημειώσεις που μοιράζονται από τους διδάσκοντες) είναι απαραίτητη η επίσκεψη όλων των φοιτητών στην ιστοσελίδα www.eudoxus.gr.

Στην ιστοσελίδα της σχολής υπάρχει σχετικός πίνακας των προτεινομένων προς επιλογή συγγραμμάτων που αναφέρονται αναλυτικά όλα τα μαθήματα με τα αντίστοιχα συγγράμματά τους.

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνείτε με το Γραφείο Αρωγής Χρηστών του Ευδόξου (2152157850 ή hhtp://eudoxus.gr/OnlineReport.aspx), Δευτέρα – Παρασκευή 09:00 – 17:00.