Ανακοίνωση για την Περιοδεία – Κατάθεση Εγγράφων

Σας ενημερώνουμε ότι η Σχολή θα εξαντλήσει κάθε δυνατότητα ώστε να πραγματοποιηθεί η Πρακτική Άσκηση I μέχρι τη λήξη της  τρέχουσας ημερολογιακής χρονιάς.

Στο πλαίσιο της οργάνωσης και της προετοιμασίας της Πρακτικής Άσκησης Ι, ενημερώνονται οι φοιτητές της Σχολής που προγραμματίζουν να συμμετέχουν στην Περιοδεία και έχουν ολοκληρώσει την ηλεκτρονική εγγραφή τους, να καταθέσουν στο γραφείο Πρακτικής Άσκησης Ι (κα. Ζ. Κερασοβίτου, 2ος Όροφος, Γραφείο 2.27, Τηλ:210-7722204) το πρωτότυπο έγγραφο της βεβαίωσης IBAN (αρχείο excel) και το έντυπο από Τραπεζικό Λογαριασμό ή φωτοτυπία της πρώτης σελίδας του βιβλιαρίου, που θα πιστοποιεί τον αριθμό ΙΒΑΝ.

Λόγω των έκτακτών μέτρων προστασίας από τον Covid 19 η προσέλευση των φοιτητών θα γίνεται τμηματικά αλφαβητικά ως εξής:

1. Α – Δ προσέλευση την Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου – ώρες προσέλευσης 10.00-13.00
  2. Ε – ΜΑΥΡ προσέλευση την Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου – ώρες προσέλευσης 09.00-13.00
  3. ΜΑΧ – Π  προσέλευση την Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου – ώρες προσέλευσης 09.00-13.00
  4. Ρ – Ω προσέλευση την Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου – ώρες προσέλευσης 09.00-13.00

Σας ενημερώνουμε ότι η χρήση προστατευτικής μάσκας είναι υποχρεωτική.

Από το γραφείο της Πρακτικής Ι θα ενημερώνονται και για τυχόν εκκρεμότητες σχετικά με τα υπόλοιπα δικαιολογητικά.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή αλλαγή στην ημερομηνία ή ώρα προσέλευσης, παρακαλώ απευθυνθείτε τηλεφωνικά στο τηλ: 210-7722204, ώρες 08.00 – 14.00 ή αποστείλετε mail στο praktiki1@metal.ntua.gr

Κατερίνα Αδάμ, M. Sc., Ph.D
Επιστημονική Υπεύθυνη της Πρακτικής Άσκησης της ΣΜΜΜ