Δωρεάν παρακολούθηση του συνεδρίου RawMat2023 για προπτυχιακούς φοιτητές της Σχολής

Η οργανωτική επιτροπή του συνεδρίου RawMat2023 (2nd International Conference on Raw Materials and Circular Economy) που θα πραγματοποιηθεί στο Ζάππειο από 28-30 Αυγούστου 2023,  προσφέρει δωρεάν registration fees για την παρακολούθηση του. Συνολικά θα επιλεγούν 10 προπτυχιακοί φοιτητές, κατά προτίμηση μεγάλων εξαμήνων της Σχολής Μεταλλειολόγων – Μεταλλουργών Μηχανικών του ΕΜΠ. Δήλωσε συμμετοχή από τώρα έως και την Παρασκευή 7 Ιουλίου 2023 στέλνοντας email στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@rawmat2023.ntua.gr ακολουθώντας τα παρακάτω απαραίτητα βήματα:

1. Στο θέμα του email να αναγράφεται «ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ RawMat2023”
  2. Στο κύριο σώμα του email να αναφερθούν αρχικά τα παρακάτω προσωπικά στοιχεία
    • Όνομα:
    • Επώνυμο:
    • Εξάμηνο Φοίτησης:
  3. Στη συνέχεια να περιγράψετε σύντομα (maximum 100 λέξεις), το πως κέντρισε το ενδιαφέρον σας το συνέδριο RawMat2023 και πως αναμένετε να επωφεληθείτε από την παρακολούθησή του (κριτήριο συμμετοχής με αξιολόγηση). Οι απαντήσεις σας θα αξιολογηθούν από την οργανωτική επιτροπή του RawMat2021 και οι 10 πρώτες σε σειρά κατάταξης θα ενημερωθούν έως την Παρασκευή 14 Ιουλίου με σχετικό email ώστε να παρακολουθήσουν δωρεάν το πλήρες πρόγραμμα του RawMat2023!!!

Ο πρόεδρος της Οργανωτικής Επιτροπής του RawMat2023,
καθ. Άνθιμος Ξενίδης