Ανακοίνωση για συμμετοχή των ενδιαφερόμενων ακαδημαϊκών μελών για το 2023 του Προγράμματος DIMESEE v2

Σας ενημερώνουμε ότι η  Σχολή Μεταλλειολόγων – Μεταλλουργών Μηχανικών του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου, ως εταίρος του Προγράμματος EITRawMaterials DIM ESEE v2, σας προσκαλεί να συμμετέχετε στο Workshop  DIM ESEE v.2, “Innovation in Extraction”. Το Workshop  θα διεξαχθεί στο Ντουμπρόβνικ της Κροατίας, στις 18-20 Οκτωβρίου 2023, σε υβριδική μορφή. Το Workshop DIM ESEE v.2 Innovation in Extraction, θα εστιάσει σε θέματα ιδιαίτερα σημαντικά για τον κλάδο των Ορυκτών Πρώτων Υλών, με τη συμμετοχή σημαντικών εκπροσώπων από το Πανεπιστήμιο Montanuniversität Leoben και τις εταιρίες: Austin Powder, Epiroc καιSandvik. Το ποσό συμμετοχής δια ζώσης ανέρχεται στα 450€ συν 25% ΦΠΑ (έως 01.09.2023) ή 500€ συν 25% ΦΠΑ (μετά από 01.09.2023). Το ποσό συμμετοχής εξ αποστάσεως ανέρχεται στα 100 ευρώ συν ΦΠΑ. Για περισσότερες πληροφορίες, επισυνάπτεται η ατζέντα του σεμιναρίου.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να υποβάλουν την αίτησή τους, εφόσον πληρούν τις προϋποθέσεις που αναφέρονται στην ιστοσελίδα του έργου.

καθ. Κ. Αδάμ
Υπεύθυνη προγράμματος DIMESEE v.2

Subscribe to our mailing list to get the latest news and updates!