Πανελλήνιος Φοιτητικός Διαγωνισμός Διαπραγματεύσεων – Athens Negotiations Tournament

Ο Πανελλήνιος Φοιτητικός Διαγωνισμός Διαπραγματεύσεων, Athens Negotiations Tournament, πρόκειται να διεξαχθεί στις 20 & 21 Απριλίου 2024 στην Αθήνα για 6η συνεχή χρονιά. Ο Διαγωνισμός είναι δωρεάν για όλους τους συμμετέχοντες και απευθύνεται σε τριμελείς ομάδες φοιτητών/τριών όλων των επιπέδων (προπτυχιακό ή μεταπτυχιακό) από Ελλάδα και Κύπρο με σκοπό την ενίσχυση των διαπραγματευτικών και άλλων δεξιοτήτων και την προετοιμασία τους για την αγορά εργασίας.

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του διαγωνισμού [ant.aueb.gr] και το Δελτίο τύπου ΑΝΤ2024. Οι αιτήσεις για τη συμμετοχή (έως 22.3.2024) μπορούν να υποβληθούν στον εξής σύνδεσμο: Αίτηση_ΑΝΤ2024

Η οργανωτική επιτροπή του Athens Negotiations Tournament 2024
Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών