ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ Career Weeks ΤΟΥ BEST Athens

To BEST Athens διοργανώνει για πρώτη φορά το Career Weeks 2024, ένα event που συνδέει τους φοιτητές με την αγορά εργασίας και θα πραγματοποιηθεί στις 13-24 Μαΐου 2024.

Στο πλαίσιο αυτού του event, δίνεται η ευκαιρία σε όλους τους φοιτητές μέσω της συμμετοχής τους σε Company visits, Workshops και Webinars να έρθουν σε επαφή  με αντιπροσώπους από τις συνεργαζόμενες εταιρείες μας, να ρωτήσουν και να συζητήσουν άμεσα για θέματα που τους ενδιαφέρουν και να γνωρίσουν καλύτερα το έργο της εταιρείας. Με αυτό τον τρόπο θα υπάρξει εξοικείωση με το εργασιακό περιβάλλον της Ελλάδας, ενώ θα δημιουργηθεί πλαίσιο για πρώτες επικοινωνίες, μελλοντικές σχέσεις και ευκαιρίες απασχόλησης.

Εταιρείες που θα συμμετέχουν: Colgate/Palmolive, ΑΒΒ, PWC, Deloitte, Deree ACG, Alumil.

Οι αιτήσεις συμμετοχής θα μείνουν ανοιχτές μέχρι και μία εβδομάδα πριν το κάθε Company visit, Workshop ή Webinar

Δες τι σε ενδιαφέρει, συμπλήρωσε την φόρμα συμμετοχής και ζήσε την εμπειρία.

Λόγω περιορισμένου αριθμού θέσεων, θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείς να βρείς στα social media του BEST Athens: