Οδηγίες για την εκδρομή στο πλαίσιο του μαθήματος του 2ου εξαμ. “Γεωλογία ΙΙ”

Η αναχώρηση των φοιτητών του 2ου εξαμήνου που έχουν δηλώσει συμμετοχή στην εκπαιδευτική εκδρομή της Δευτέρας 20 Μαίου 2019, θα γίνει στις 8:00 π.μ. μπροστά από τις Αίθουσες διδασκαλίας ΣΕΜΦΕ (Εκκλησία – παλαιό περίπτερο).

Πρέπει όλοι να φοράτε υποδήματα για ύπαιθρο και μακριά παντελόνια (όχι φούστες ή βερμούδες). Κράνη και φωσφορίζοντα γιλέκα θα παρέχονται όπου απαιτείται.

Επισημαίνεται ότι θα πρέπει να δίνετε προσοχή στην ασφάλειά σας σε κάθε φάση της εκδρομής. Θα πρέπει να γνωρίζετε ότι με τη συμμετοχή σας στην εκδρομή έχετε οι ίδιοι αποδεχθεί την ευθύνη για την τήρηση των κανόνων ασφάλειας και όχι το ΕΜΠ ή οι υπεύθυνοι καθηγητές της εκδρομής.

Παρακαλείστε αν για οποιοδήποτε λόγο δεν συμμετάσχετε στην εκδρομή να μας ενημερώσετε εγκαίρως προκειμένου να ειδοποιήσουμε φοιτητές που βρίσκονται στην λίστα των επιλαχόντων.

Οι Συντονιστές της Εκδρομής

Θ. Ροντογιάννη, Καθηγήτρια